O Nás

Spoločnosť Vespas, s.r.o. vznikla v roku 2012 a zaoberá sa takmer výlučne rekonštrukciami plochých striech asfaltovými pásmi. Využívame kvalitné materiály a technológiu, ktorá zabezpečuje revitalizáciu bez kotvenia, čo má dve výhody:

neurobíme Vám na streche niekoľko tisíc dier

treba počítať s tým, že ak by sa pritrafila porucha spôsobená napríklad mechanickým poškodením, nezačne Vám tiecť na niekoľko tisíc miestach

neurobíme Vám na streche niekoľko tisíc tepelných mostov

polystyrén je v ostatných systémoch potrebné kotviť, čo znamená, že každá jedna kotva spôsobuje únik tepla spod polystyrénu.

Fóliu nerobíme

náš systém má dvoj vrstvovú hydroizolačnú vrstvu hrúbky 7 mm a je celoplošne prilepený na podkladný strešný polystyrén. Fólia má hrúbku 1,5 mm a je kotvená po kraji. Ak urobíme dieru nožom na asfaltový pás, nepretečie, ak urobíme dieru nožom na fóliu, zatečie. Tento príklad hovorí za všetko.

záruka 10 rokov

aj keď nám plynie zákonná povinnosť 5 rokov ručiť za svoju prácu a inštalovaný materiál, spoločnosť Vepsas, s.r.o. ponúka 10 ročnú záruku. Pri našej technológii pokladania a kvalite materiálov to pre nás nie je problém.

žiadne preddavky

spoločnosť Vespas, s.r.o. prefinancuje Vašu strechu a po jej odovzdaní zákazníkovi fakturujeme vykonané práce.

  • naše práce

  • TOPlist